2020-05-27, trečiadienis, 13:17.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:46.

Vieni trepsės, kiti – žiūrės, bet džiaugsimės kartu

2016-07-14, paskelbė Lina Jašauskienė
Vieni trepsės, kiti – žiūrės, bet džiaugsimės kartu

Girkalnio seniūnijoje  esančio Ražaitėlių kaimo gyventojai – visi visi, maži ir dideli, jauni ir pagyvenę, žili, bet nepasenę liepos 9 d. 19 val. susirinko prie Ražaitėliųtvenkinio pasidžiaugti tuo, ką gali sukurti gražus bendravimas ir bendradarbiavimas, didelis noras gyventi gražiau.

     2015 m. buvo įrengta tinklinio aikštelė, treniruokliai, poilsio zona. Šiais metais darbai buvo tęsiami. Įrengta krepšinio aikštelė, čiuožykla ir supynės mažiesiems (Supynių autorius Mantas Neverdauskas).  

    Šeimininkės pusdienį „darbavosi“ prie krosnies, laužavietės. Jolanta Bakutienė ir Vaiva Palionytė virė košę, Albina Abromavičienė ruošė  plovą, Onutė Lukauskienė ir Augintas Račas kepė kugelį. Elena Oftienė vaišino pačios pagaminta gira.

    Renginiui šauniai vadovavo Deimantė Bakutytė ir Rūta Kleivienė.

    Jaukioje poilsio ir sporto zonoje 18 val. prasidėjo įvairios sportinės rungtys  vaikams ir jaunimui.

     19 val. susirinkusius ražaitėliškius pasveikino Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė.

Ji padėkojo kaimo gyventojams už bendruomeniškumą, darbštumą, kūrybingumą. Pasidžiaugė, kad Ražaitėliuose yra daug jaunimo, kurie galės ilsėtis, aktyviai sportuoti laisvalaikiu. Apdovanojo veikliausius narius. Jos sveikinimams ir palinkėjimams pritarė  Girkalnio kapela  „Gojus“ ir ansamblis „Alsa“, linijinių šokių grupė.

     Šventės metu lijo lietus, tačiau tai nesugadino susirinkusiųjų nuotaikos. Grojant kapelai ir ansambliui visi šoko, dainavo, vaišinosi koše, plovu, kugeliu, gira.

    Vakaronės metu buvo apdovanoti maži ir vyresni sporto entuziastai.                

    Rūta ir Deimantė gyventojų vardu padėkojo seniūnei Justinai Šaulienei ir komunalinio skyriaus vadovui Algiui Stulgaičiui už sporto ir poilsio zonos įrengimą ir apdovanojo  padėkomis bei Janinos Račienės kepta namine duona iš pačių užaugintų grūdų.

    Vakaronę vainikavo fejerverkas.

    Gyventojai ilgai nesiskirstė, linksminosi iki paryčių.  

 

Ražaitėlių kaimo gyventoja Zinaida Kovalenka

Contact formŠios dienos vardadieniai