2021-04-18, sekmadienis, 16:42.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 06:19, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:20.

Tarptautinio projekto partnerių susitikimas Lenkijoje

2016-10-19, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tarptautinio projekto partnerių susitikimas Lenkijoje

Girkalnio pagrindinės  mokyklos komanda ir atstovai iš Italijos, Rumunijos, Danijos, Turkijos susirinko į Lenkijos pradinę mokyklą. Vykome pagal Erasmus+ programos projekto „Today‘s readers, future leaders“ darbo planą.  Projekto tikslai –  tobulinti mokinių skaitymo suvokimą, sudominti mokinius knyga, į projektinę veiklą įtraukti mokinių šeimas.

 


   Projektas skirtas skaitymo įgūdžių ir perskaityto teksto  suvokimo tobulinimui, knygai pažinti ir ją pamilti. Lietuvos mokinių skaitymo rodikliai šiuo metu, deja, žemiau Europos vidurkio. Mūsų projekte dalyvauja šalys, kurios gali pasigirti aukštesniais rezultatais – tai Lenkija ir Danija. Iš jų mokomės ir  gerąją patirtį pritaikome savo mokykloje.

 


   Tarptautinio projekto partnerių susitikimo tikslas Lenkijoje – aptarti jau    įgyvendintas projekto  veiklas,  pasidalinti patirtimi, sudaryti  būsimų veiklų ir įsipareigojimų programą bei susipažinti su Lenkijos švietimo sistema ir kultūra.

 


   Visą savaitę dirbome Chrząchowie pradinėje mokykloje.  Projekto komandą priėmė Konskavolos savivaldybės vadovas (vaitas) Stanisław Gołębiowski. Susitikimo metu  susipažinome su Konskavolos savivaldybės ekonomine padėtimi.

 


   Po darbo susitikimų lankėmės Konskavolos Žemės ūkio instituto bei Liublino katalikiškojo Jono Pauliaus II universiteto bibliotekose, kur susipažinome su istoriniais leidiniais, knygų restauracija. Aplankėme Krokuvos ir Varšuvos miestų istorines vietas.

 


   Tarptautiniai susitikimai suteikia galimybę pažinti kitų šalių švietimo sistemas, kultūrą, bendrauti su kolegomis. Mes, mokytojai, mielai ir daug kalbame apie švietimą, mokyklą, kaupiame ir dalijamės viskuo, ką galime panaudoti ugdymo procese.

 


   Projektą finansavo Europos Komisija. Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija nėra atsakinga už bet kokį pateikiamos informacijos naudojimą.
 

Contact formŠios dienos vardadieniai