2019-12-11, trečiadienis, 03:08.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 08:46, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:14.

Šiauliuose paskelbtas nuosprendis dvigubos žmogžudystės byloje (1)

2013-07-09, paskelbė Giedrius Germanavičius
Šiauliuose paskelbtas nuosprendis dvigubos žmogžudystės byloje

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Raseinių rajono gyventojas Tomas Urba, gimęs 1992 metais, buvo kaltinamas dviejų vyrų nužudymu, neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, narkotinių medžiagų platinimu nepilnamečiams, taip pat Raseinių rajono gyventojai:  Ž. S., gimęs 1989 metais, K. S., gimęs 1992 metais, Jurbarko rajono gyventojas E. U., gimęs 1991 metais, buvo kaltinami nužudymu, o Jurbarko rajono gyventojas K. V. buvo kaltinamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. 

 


     Pirmas nusikaltimas padarytas 2011 metų gruodžio 17 dieną  Raseinių rajone Žaiginio miestelyje. Bylos duomenimis, apie 23.00 val. viename name buvo sumuštas Š. K., jaunam vyrui kaltinamasis T. U.  į įvairias kūno vietas sudavė ne mažiau kaip 23 smūgius. Po to siekdamas išvengti atsakomybės T. U. kartu su Ž. S., K. S. ir E. U. sumuštąjį įdėjo į automobilio bagažinę ir nuvežė jį į netoli Kupsčių kaimo esantį mišką. Į iškąstą duobę buvo paguldytas Š. K. kūnas ir užpiltas žemėmis. Kaip vėliau konstatavo ekspertai, vyras užkąstas buvo gyvas, jis mirė nuo uždusimo.


     T. U. dar vieną žmogžudystę padarė 2012 metų sausio pirmosios naktį, taip pat Raseinių rajone, Girkalnio miestelyje. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir psichotropinių medžiagų T. U. viename bute sumušė V. V. Nuo patirtų traumų jaunas vyras mirė. Aukai buvo suduota apie 29 smūgius. T. U. taip pat kaltinamas tuo, kad jis nepilnamečiams platino narkotikus. 

 


     Teismas, išnagrinėjęs šią baudžiamąją bylą, konstatavo, kad padaryti nusikaltimai yra įrodyti.  T. U. nuteistas kalėti 20 metų, bausmę jis turės atlikti pataisos namuose. Ž. S., K. S. ir E. U. pripažinti kaltais dėl neatsargaus gyvybės atėmimo, Ž. S., E. U. skirtos 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės, jie suimti teismo salėje, K. S. nuteistas 90 parų arešto. K. V. už neteisėtą narkotinių priemonių disponavimą skirta 5980 litų bauda. Nukentėjusiesiems teismo sprendimu turės būti atlyginta 160 tūkstančių neturtinė ir apie 4 tūkstančius litų turtinė žalos.


     Šis nuosprendis gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

 

 Nuotrauka alioraseiniai.lt 

Contact form

 

Sandra 2013-07-14 23:33:22 IP: 77.90.99.203

Jis buvo to vertas, kad pakliutu i kalejima. Geda, geda, geda jam pries Lietuva ir Raseinius. Jis chuliganas.Šios dienos vardadieniai