2021-03-05, penktadienis, 11:32.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 07:10, leidžiasi 18:14, dienos ilgumas 11:4.

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“

2019-03-20, Laima Macaitienė
Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“

Jau ketvirti metai kovo mėnesį Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos erdvės pasipuošia įvairia technika pagamintais skirtukais. Tai respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Knygos skirtukas“ darbeliai.

 

Konkurse dalyvavo kūrybiniai darbai iš 18 respublikos bei rajono  bendrojo lavinimo įstaigų. Net 55 pedagogai konsultavo, skatino domėtis savo krašto istorija, papročiais ir tradicijomis,plėtojo meninę, kūrybinę raišką,padėjo mokiniams sudalyvauti šiame konkurse. Šį konkursą organizavo Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso “Knygos skirtukas“ vertinimo komisija jau kovo 7 d. popietę atliko atsakingą darbą. Komisija iš eksponuojamų skirtukų išrinko 25 knygos skirtukus-laureatus iš priešmokyklinio ugdymo grupių ir 1-4 klasių .

 

 Jaunieji menininkai kovo 15 d. rinkosi į šventinę apdovanojimų popietę. Laureatai ir juos parengę mokytojai apdovanoti diplomais ir rėmėjų atminimų dovanėlėmis. Laureatų tarpe ir Girkalnio pagrindinės mokyklos mokinės-pirmokė Greta Liogerpušytė bei ketvirtokė Meida Kriskutė. Sveikiname visus laureatus!

 

Nuoširdų „ačiū“ tariame rėmėjams: Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, Girkalnio prekybos centro savininkams Aušrai ir Edmundui Ignatavičiams, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai.

                                                                           

Konkurso organizatoriai

 

 

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai