2021-03-05, penktadienis, 12:14.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 07:10, leidžiasi 18:14, dienos ilgumas 11:4.

Pareigūnų kova su nelegalia prekyba Raseinių rajone (2)

2015-03-23, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Pareigūnų kova su nelegalia prekyba Raseinių rajone

Gyventojai, žinodami, kad prekyba namine degtine, kontrabandinėmis cigaretėmis yra draudžiama, vis dažniau praneša policijos pareigūnams apie tokius teisės pažeidimus. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai kartu su Mykolo Romerio studentais kovo 19 dieną vykdė tikslinę prevencinę priemonę „Akcizai“. Jos metu buvo apsilankyta Šiluvos ir Girkalnio seniūnijose.

 

 

      Tikrindami gautą informaciją, pareigūnai apsilankė Šiluvos seniūnijoje Naudvario kaime. 77-erių gyventojos namuose, koridoriuje, jie pastebėjo plastmasinį maišelį, kuriame buvo  du 1, 5 litro ir vienas 2 litrų talpos pilni plastikiniai buteliai, su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą. Kadangi tai pirmas garbaus amžiaus senjoros pažeidimas, jai gresia administracinė atsakomybė pagal LR ATPK 177 str. (Naminės degtinės, brogos arba kitų naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimas, įgijimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

 

 

      Tos pačios dienos pavakarę pareigūnai Raseinių rajone, Girkalnio miestelyje, stebėjo šio miestelio Šėtupio gatvėje gyvenančio 41-erių vyriškio namus. Pareigūnų turėta informacija apie vykdomą prekybą kontrabandiniais rūkalais, pasitvirtino. Buvo patikrinta iš šio piliečio gyvenamojo namo kiemo išeinanti moteris. Pareigūnų paklausta, ką turi rankinėje, ji parodė 10 pakelių cigarečių Winston, kurias, kaip ji teigė, įsigijo iš namo savininko. Pareigūnų bandymas patekti į namus ir pasikalbėti su pažeidėju buvo nesėkmingas, kadangi girkalniškis, pamatęs pareigūnus, užsirakino namo viduje. Vyriškiui nuo atsakomybės išsisukti nepavyks, už pažeidimą pagal 1632str. 1 d. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) jam bus surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

 

      Kovo 20-ąją pareigūnai, tikrindami informaciją Betygalos seniūnijoje, Ilgižių III kaime, pasidomėjo kokia veikla užsiima 54-erių metų kaimo gyventojas. Sustabdytas Kirkšnovės gatvėje iš stebėto namo išėjęs vyras, rankoje turėjęs „Gaspadorių alaus“ butelį, patvirtino, kad namo šeimininkas prekiauja alumi.  Užėjus į namo vidų, namo šeimininkas neneigė pardavimo faktą, ir pareigūnams geranoriškai atidavė praimtą alaus pakuotę. Tai pirmas vyriškio pažeidimas, tačiau jam bus surašytas ATPK protokolas pagal 173 str. 1 d. (neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla).

 

 

Šiaulių AVPK info.


 

Contact form

 

hanas 2015-03-23 20:47:18 IP: 88.222.39.178

Gaila:(

 

šaunuoliai 2015-03-23 15:12:06 IP: 193.219.12.52

ŠAUNUOLIAI!!!Šios dienos vardadieniai