2021-04-18, sekmadienis, 17:28.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 06:19, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:20.

Karjeros dieną – apie policininko profesiją

2017-03-08, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Karjeros dieną – apie policininko profesiją

Praėjusį penktadienį Raseinių rajono Girkalnio pagrindinėje mokykloje vyko Karjeros diena. Šioje mokykloje besimokantys jaunieji policijos rėmėjai Liveta ir Kasparas papasakoti moksleiviams apie policininko profesijos svarbą bei privalumus pakvietė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnus.

 

   Pirmiausia svečiai susitiko su mažaisiais mokyklos lankytojais – pradinukais. Vaikai ne tik klausėsi pareigūnų, bet ir patys buvo itin aktyvūs: pasakojo, ką žino apie policiją, jos rūšis, policijos darbą, vardijo asmenines savybes, reikalingas norint tapti policijos pareigūnu. Jiems buvo smalsu sužinoti, ką veikia kinologai, raitoji policija, kada „į orą pakeliamas sraigtasparnis“ bei uždavė dar daug kitų klausimų, į kuriuos policininkai vos spėjo atsakinėti.

 

         Vyresnieji moksleiviai supažindinti su policijos komisariato struktūra, pareigūnų darbo specifika. Jie informuoti, kokie reikalavimai keliami asmenims, norintiems tapti policijos pareigūnais, kokios mokymo įstaigos ruošia būsimuosius policininkus. Žiūrėdami reprezentacinius filmus apie Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą, jaunuoliai sužinojo stojimo į šias mokymo įstaigas sąlygas, mokymosi programas, apie kursantų kasdienybę ir laisvalaikį.

 

        Susitikimo dalyviams parodyti tarnyboje naudojami ginklai, specialiosios priemonės, paaiškinta jų paskirtis.

 

      Profesiją besirenkančiai jaunajai kartai bendruomenės pareigūnai akcentavo, jog policininko profesija ne tik įdomi, bet kartu ir labai atsakinga, todėl ketinantiems tapti policijos pareigūnais labai svarbu yra pašaukimas bei atsidavimas šiam darbui.

 

 

Šiaulių AVPK info.

Contact formŠios dienos vardadieniai