2021-01-21, ketvirtadienis, 01:44.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 08:39, leidžiasi 16:45, dienos ilgumas 8:6.

„Išsitaškyk spalvom 2020“

„Išsitaškyk spalvom 2020“

Rugpjūčio 8–ąją Raseiniuose vyks jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Šiemet yra paruoštos dvi žiedinės bėgimo trasos: ilgoji - 2,4 km ir trumpoji - 800 m. Abi trasos apjuosia net tris Raseinių miesto tvenkinius, tad bėgdami galėsite pasigrožėti Raseinių miesto kraštovaizdžiu.

 


Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Tunaitienė ragina gyventojus sudalyvauti „Išsitaškyk spalvom“ renginyje, kuris prisideda prie fizinio aktyvumo skatinimo ir tuo pačiu suteikia galimybę linksmai ir „spalvingai“ praleisti laiką. „Praėjusių metų patirtis rodo, kad „Išsitaškyk spalvom“ bėgimas sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo. Renginio metu naudojami spalvoti milteliai asocijuojasi ne tik su pramoga, bet ir noru atskleisti, kad gyvenimas yra pilnas įvairiausių spalvų ir linksmų akimirkų.“, – teigė  jaunimo reikalų koordinatorė. 

 


Neabejojame, kad visų pamėgto renginio metu patirsite daugybę teigiamų emocijų ir puikiai praleisite laiką! Kviečiame prisijungti!


Starto ir finišo vieta - Raseinių miesto Maironio parkas


Registracijos pradžia - 15 val.


Renginio pradžia, startas - 16 val.


Renginio organizatoriai rekomenduoja dėvėti drabužius, kurių negaila sutepti spalvotais milteliais, kadangi kai kurios spalvos gali išsiskalbti tik po kelių skalbimų.

Nuotraukos @multimedai.lt / „Išsitaškyk spalvom  2017“

Contact formŠios dienos vardadieniai