2020-05-27, trečiadienis, 12:57.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:46.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas

2017-04-26, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę.

 

Balandžio 21 dieną Raseinių r. Girkalnio darželyje jau devintą kartą vyko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Teletabiai pasakų ir eilėraščių šaly“. Šio renginio organizatoriai: Raseinių r. Girkalnio darželis ir Raseinių rajono švietimo centras.  Į konkursą susirinko šventiškai pasipuošę ir gerai  nusiteikę 24 vaikai iš 6 rajono ugdymo įstaigų – Ariogalos lopšelio-darželio, Raseinių lopšelių-darželių „Liepaitė“ ir „Saulutė“, Nemakščių, Viduklės darželių ir Šiluvos gimnazijos. Juos pasitiko Girkalnio darželio direktorė Indrė Matevičienė, o į antrame aukšte esančią salę palydėjo mažieji „teletabiai“.

 


    Mažuosius skaitovus vertino komisija: Asta Pagarauskaitė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Jolanta Gudeikytė, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja ir Jolanta Šimaitienė, Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatro režisierė. Komisija turėjo netrumpai pasitarti, kad išrinktų iš viso deklamavusių vaikų būrio pačius šauniausius. Kol komisija tarėsi ir rinko konkurso laureatus, vaikai smagiai leido laiką „teletabių“ draugijoje: žaidė žaidimus, šoko ratelius, bendravo tarpusavyje.

 


    Konkurso laureatais tapo: Miglė Jurkutė (3 m.) ir Kristupas Čėsna (5 m.), Raseinių r. Viduklės darželis, Benas Čiapas (4 m.) ir Ela Vozgirdaitė (5m.) Raseinių lopšelis – darželis „Saulutė“,  Dovydas Monkus (4 m.) Raseinių r. Šiluvos gimnazija,  Vytautė Kandratavičiūtė (5 m.), Raseinių r. Ariogalos lopšelis-darželis, Viltė Butkutė (5 m.),  Raseinių lopšelis – darželis „Liepaitė“, Emilija Neteckytė (5 m.) Raseinių r. Nemakščių darželis.

 


    Laureatams buvo įteikti Raseinių rajono švietimo centro diplomai ir atminimo dovanėlės, pedagogams – pažymos. Visi konkurso dalyviai gavo Girkalnio darželio spalvingas padėkas,  magnetukus ir saldžius skanėstus.
    Dėkojame už aktyvumą visiems dalyviams bei juos rengusiems pedagogams.

 


                                                                 Girkalnio darželio vyresnioji auklėtoja Kristina Vilkaitienė
 

Contact formŠios dienos vardadieniai