2021-02-27, šeštadienis, 17:24.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 07:24, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 10:37.

Girkalnyje – projekto partneriai iš užsienio

2019-05-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Girkalnyje – projekto partneriai iš užsienio

Auganti ir į mokyklą ateinanti jaunoji karta reikalauja vis daugiau naujovių, inovatyvių dėstymo metodų, įdomesnės veiklos, susijusios su informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT).

 

   Girkalnio pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai pasirengę nuolat mokytis, visą laiką išlikti naudingi ir įdomūs savo mokiniams, gerai orientuotis besikeičiančioje visuomenėje. Mokykloje vykdomas Erasmus + programos mokyklų mainų partnerysčių projektas „Digi Schools“, skirtas efektyviai įtraukti skaitmenines technologijas į ugdymo procesą. Šiuo metu Girkalnio pagrindinėje mokykloje vieši projekto partneriai iš Luneno (Vokietija), Viterbo (Italija), Česke Budejovice (Čekija) ir Karamano (Turkija) miestų. Jų vizito tikslas – plėtoti praktinį web2,0 įrankių panaudojimą ugdymo procese.

 

   Susitikęs su svečiais Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis palinkėjo jiems sėkmingai įvykdyti projekto programą, tobulinti ir plėsti įgūdžius dirbant su skaitmeniniais įrenginiais, o laisvalaikiu susipažinti su Raseinių kraštu. Sėkmingo darbo, naujos patirties svečiams palinkėjo ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė.

 

   Vizito metu mokiniai lankosi pamokose, mokytojams buvo organizuotas seminaras „Efektyvus web2,0 įrankių panaudojimas ugdyme“ bei darbo sesija. Girkalnyje vieši net 33 svečiai, iš kurių – 25 mokiniai. Dauguma jų gyvena Girkalnio mokinių tėvų šeimose. Jos suteikia ne tik nakvynę, bet po pamokų organizuoja turiningą laisvalaikį, supažindina su Raseiniais ir kitomis žymiausiomis Lietuvos vietomis.

 

Contact formŠios dienos vardadieniai