2021-02-27, šeštadienis, 17:59.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 07:24, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 10:37.

Bendras darbas - gražus rezultatas

2017-06-15, Justina Šaulienė
Bendras darbas - gražus rezultatas

Sekundės, minutės, valandos, paros, dienos, mėnesiai, metai... Jie bėga taip greitai. Jų negali sustabdyti ar sutaupyti, gali tik įvairiai praleisti...Laikas eina nesustodamas ir jo tėkmę mes sekame laikrodžiais bei kalendoriais.

 

Kiekvienas miestelis, gyvenvietė, kaimas turi savo istoriją. Ji gyva tol, kol ją mena čia gyvenantis žmogus. Girkalnio miesteliui kalendorius suskaičiavo 600-tus metų. Yra manymų, kad tai nėra tikroji jubiliejinė data, bet 1417 ar 1421 metai..?  Argi tie keturi metai 600 –tams  gali ką nors reikšti?

 

Nurimo  šventinis šurmulys, pasiektas  renginio pasirengimo ir įgyvendinimo bendras tikslas, gautas gražus darbo rezultatas.  Kiek leido galimybės ir begalinis noras, stengėmės, kad tris dienas trukusi šventė būtų jauki, saugi, kad joje atokvėpį rastų įvairaus amžiaus dalyviai.

 

Organizatorių vardu norime nuoširdžiausiai padėkoti mūsų darbštiesiems pagalbininkams. Šventės pradžia, eiga ir baigtis visada priklauso nuo komandos. Žiūrovai mato tik fasadinę šventės pusę, tačiau pasiruošimo darbai, šventinės vietos įrengimo rūpesčiai, scenarijaus įgyvendinimas labai priklauso nuo organizatorių ir vykdytojų susiklausymo.

 

Ačiū Girkalnio pagrindinės mokyklos bendruomenei už rūpesčių pasidalijimą, idėjų įgyvendinimą, bendras pastangas siekiant gražaus šventės rezultato. Linkiu Jums visiems dar daug įdomių atradimų ir prasmingų paieškų ateities kelyje.

 

Už iškilmingas mišias, už nuoširdumą ir pagalbą ruošiantis šventei  nuoširdus Ačiū Girkalnio Šv. Jurgio bažnyčios klebonui Juozui Kaknevičiui, vikarui Vitui Kaknevičiui.Tegul Dievas laimina Jūsų šviesias mintis ir gero žodžio vertus darbus.

 

 Ačiū kaimų bendruomenės “Girkalnis“ nariams už juoko dozę penktadienio vakare, stebint Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriaus suaugusiųjų klojimo teatro "Mituvis" spektaklį - komediją pagal J. Grušo apsakymą  "Kelionė su kliūtimis", už visus ūkinius darbus, už pastebėtas ir ištaisytas  pasiruošimo renginiui klaidas.

 

Šventės įgarsinimo rūpesčiai spaudė kultūros specialisto Girkalnyje Kęstučio Kliknos pečius. Ačiū jam už ištvermę, skambų muzikinį foną, betarpišką bendravimą su atvykusiais meninių kolektyvų muzikantais ir dainininkais.

 

Ačiū šlavėjams, grėbstytojams, pjovėjams, dekoracijų kabintojams, kėdžių ir suolų nešiotojams. Jūsų darbščios rankos kūrė šventinės aplinkos grožį, jaukumą, kurį pastebėjo ir namiškiai, ir pas mus atvykę svečiai.

 

 Šventės laukti visada malonu, bet norint švęsti -  reikia turėti už ką.Visų visų šventėje dalyvavusiųjų vardu dėkojame šventės rėmėjams: Raseinių rajono savivaldybei, skyrusiai lėšų Girkalnio seniūnijai ir Girkalnio mokyklai,Girkalnio švento Jurgio bažnyčiai, kaimų bendruomenei „Girkalnis“, Raseinių rajono kultūros centrui, šauniesiems ūkininkams Andriejui Daugirdui, Viktorui Žemaičiui, Antanui Dambrauskui, Nauriui Melėšiui, Mariui Andraičiui, Antanui Račui,Reginai ir Stasiui Gargasams, Vincentui Macijauskui. Verslo atstovamsAntanui Petraičiui, Remigijui Tamošaičiui, Valdemarui Jacikui, Virginijui Kybartui, Janinai Matikovienei, Romanui  Daujotui, Egidijui Vinčiūnui, Nijolei Vidrienei, UAB "Akala"-30, UAB „Danspin“, UAB „Vaiduoklis“, UAB „Tikas“, UAB „ Girkalnio kiaulių kompleksas“,Audriaus Činčiaus firmai „Audana“, girkalniškiams Edmundui ir Aušrai Ignatavičiams, Gintautui Mykolaičiui, Aurimui Petrošiui, Jūratei ir Ryčiui Dulevičiams, Jolantai ir Arvydui Buziams, Audronei ir Rimui Andraičiams.

 

Ačiū informaciniams rėmėjams laikraščiams „Ūkininko patarėjas“, „Alio Raseiniai“, „ Naujas rytas“, „ Mūsų Raseiniams“, informatyviajam  Raseinių TV. Dėkojame už visokeriopą paramą, nuoširdų bendravimą ir supratingumą. Mūsų darbai nebūtų tokie matomi ir apčiuopiami, jei ne Jūsų pagalba.

 

Šventė baigėsi, bet širdyse liko šilti, gražūs prisiminimai ir nuoširdžiausia padėka rengėjams, dalyviams, svečiams. Dar kartą įrodėme sau, kad bendras darbas duoda gražų rezultatą.

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai