2020-05-27, trečiadienis, 12:26.     Šiandien Girkalnyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:46.

„Aš, tėtis ir mama - esam iškylaujanti šeima“ Girkalnio darželyje

2016-06-13, paskelbė Indrė Matevičienė
„Aš, tėtis ir mama - esam iškylaujanti šeima“ Girkalnio darželyje

Šeima yra pirmoji ir pagrindinė žmogaus ugdymo institucija, o darželis -  pagalbininkas, partneris auginant mažus daigelius. Svarbu, kad šeimą ir darželį jungtų ne vien bendra pastogė, bet ir santykiai paremti abipusiu supratimu, pagalba, gebėjimu susitelkti ir būti kaip viena didelė šeima. To siekdama mūsų darželio bendruomenė jau trečius metus iš eilės organizuoja šeimų šventes.

 

 

Šiemet, 2016 m. gegužės 27 d.,  ji buvo šiek tiek kitokia - be eilėraščių, be dainelių, tačiau su užduotimis, kuriose turėjo dalyvauti tėveliai kartu su savo vaikais. Taip pat buvo įgyvendinta darželio tarybos pirmininkės Jovitos Nainienės iniciatyva - iš sulčių ir pieno pakuočių pastatyti didelį namą.

 

 

Kadangi šventė vadinosi „Aš, tėtis ir mama-esam iškylaujanti šeima“, tai mes visi gausiai susirinkę ir iškylavome: statėme palapinę, iš krūvos daiktų kuprinę iškylai turėjome surinkti, ant laužo virėme košę, o prie košės, pritariant gitarai, gražiai sudainavome iškylautojų dainą „Svajoklis“.

 

 

Pabaigoje tėveliai užrašė savo įspūdžius, atsiliepimus, vertinimus. O dalis užrašytų linkėjimų, palydėti džiugiais vaikučių krykštavimais pakilo su balionais į orą. Visi džiaugėmės buvimu kartu, tarsi viena didelė šeima.

 

 

Juk tėvai, seneliai, pedagogai – šaknys, o žiedai, tai mūsų vaikai. Ar prasiskleis žiedai priklauso nuo šaknų. Jei šaknys tankios ir tvirtos, tai medžio žiedai sužydės pačiomis gražiausiomis spalvomis skleisdami grožį, gėrį, džiaugsmą….

 

 

 

 

                                                  Girkalnio darželio vyresnioji auklėtoja Kristina Vilkaitienė

Contact formŠios dienos vardadieniai